Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Różne > Pozostałe

  Sprawdzone usg w Białymstoku znajdziesz na Cmryska.pl

December 3, 2022 05:57 - Pozostałe - Białystok
100.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
POZ z Białegostoku gwarantuje kompleksowe usługi medyczne w zakresie wielu dziedzin medycznych. Decydując się na prowadzone przez nas Centrum, zyskujesz gwarancję, iż o Twój stan zdrowia będą się troszczyć specjaliści z długoletnim doświadczeniem oraz profesjonalną wiedzą medyczną. Nasza profesjonalna placówka oraz profesjonalny personel medyczny i pielęgniarski zagwarantuje Ci szybszy powrót do zdrowia w przyjaznym otoczeniu.
Centrum medyczne to luksusowa przychodnia rodzinna zapewniająca wielopoziomową opiekę lekarza rodzinnego w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia a także dostęp do specjalistów mnóstwa dziedzin lekarskich.
Zapewniamy opiekę Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla maluszków,dorosłych a także usługi położnej środowiskowo-rodzinnej. Na dodatek oferujemy bezpłatne ćwiczenia w Szkole dla ciężarnych a także bezpieczny pomiar bilirubiny u noworodków. Naszą ważną domeną są także badania USG małych dzieci i osób dorosłych, które wykonujemy w naszej placówce. Wykonujemy szeroki zakres badań usg począwszy od usg ślinianek , po USG układu moczowego i gruczołu krokowego skończywszy na usg w kierunku refluksu żołądkowo-przełykowego i wielu innych. Postaw na nasze centrum medycyny - niewątpliwie sprostamy Twym oczekiwaniom. Zagwarantujemy ponadto wsparcie w odmiennych dziedzinach medycyny oraz dogodne terminy otwarcia. Jeżeli pragniesz kompleksowej konsultacji skontaktuj się z nami!
*kwota podana w ogłoszeniu jest tylko kwotą orientacyjną.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.