CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Zamościa i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 18:20 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza kompania Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Czynimy fachowe usługi agrarne tudzież zarządzamy obsługą domostw rolnych.Na wszelkie czynione prace czy też usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem towaru. Skupujemy biomasę z kukurydzy oraz słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie oparte na uprawianiu wielu gatunków zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Dopuszczamy wykwalifikowanych kierowców, przewoźników oraz wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to robienie usług w granicach frachtu osób bądź rzeczy wehikułami, które są upamiętnione na obszarze Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to przesuwanie ludzi bądź rzeczy na terytorium innego kraju względnie sprowadzanie spoza granicy do Krajowy.
90812
Ogłoszeń
102
Miast
3986
Użytkowników
902
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.