Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Nauka i szkolenia

  Opiekun osoby starszej-4 semestry

October 6, 2022 07:29 - Nauka i szkolenia - Zamość ul. Nowy Rynek 27
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Opiekun osoby starszej-4 semestry w bezpłatnej szkole policealnej.
Opiekun osoby starszej to nowy, atrakcyjny na rynku pracy kierunek kształcenia, który daje szerokie perspektywy zawodowe znalezienia zatrudnienia w służbie zdrowia w kraju i za granicą. Kierunek Opiekun osoby starszej możliwy jest do zrealizowania w naszych oddziałach w Zamościu. Absolwent przygotowany jest do rozpoznawania możliwości oraz ograniczeń w funkcjonowaniu osoby starszej wynikających z rodzaju i stopnia niepełnosprawności; rozpoznawania i interpretowania sytuacji społecznej, warunków życia, relacji z rodziną, grupą i środowiskiem lokalnym osoby starszej oraz wykorzystywania zasobów indywidualnych, środowiska rodzinnego, instytucjonalnego i lokalnego w pracy z osobą starszą; dobierania metod, technik, narzędzi i form realizacji działań opiekuńczo-wspierających do sytuacji życiowej, stanu zdrowia, rozpoznanych problemów i potrzeb osoby starszej.
Opiekun osoby starszej udziela wsparcia emocjonalnego i aktywizuje osoby starsze do samodzielności życiowej w zależności od rodzaju i stopnia niepełnosprawności, a także nawiązuje, podtrzymuje i rozwija współpracę z podmiotami działającymi na rzecz osoby starszej w środowisku lokalnym.

Chcesz zapisać się na ten kierunek, zarezerwuj sobie miejsce już teraz i zapisz się online:
http://as.edu.pl/zapisy-online/

Jeśli masz pytania związane z kierunkiem, czy rekrutacją napisz do nas:
zadzwoń 609 101 091

Perspektywy zatrudnienia:
Absolwent uzyskuje kwalifikacje do pracy w zawodzie opiekun osoby starszej i jest przygotowany do podjęcia zatrudnienia w domach i ośrodkach pomocy społecznej, instytucjach opiekuńczych, a także mogą prowadzić własną działalności gospodarczą na rzecz osób starszych.

Zapraszamy
Nowa Akademia Sukcesu
ul. Nowy Rynek 27,II piętro
22-400 Zamość
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.