Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Nauka i szkolenia

  INSTRUKTOR TERAPII UZALEŻNIEŃ. OGŁOSZENIE FIRMOWE

May 28, 2022 05:25 - Nauka i szkolenia - Zamość
109.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Są ludzie, którzy całkowicie praktycznie bez emocji pochodzą do otaczającego świata, zupełnie się tym wszystkim nie przejmując. Są też osoby, które aż ponadto wszystko przeżywają. Ludzie są specyficzni. A każdy człowiek, ZDECYDOWANIE każdy człowiek jest inny. I do każdego należy podchodzić odrębnie. Jeśli potrafisz rozmawiać z Innymi, umiesz przede wszystkim słuchać, masz do tego osobowościowe predyspozycje i odpowiednie podejście, to może nadszedł czas, żeby spróbować pomóc Innym.

My jesteśmy tu po to, aby przekonać Cię, że pomoc dawana Innym, zawsze wraca i się opłaca. Zdobądź odpowiednie umiejętności na kierunku

INSTRUKTOR TERAPII UZALEŻNIEŃ.

Dla Nas liczy się nie tylko sprawność, tutaj przede wszystkim najważniejszy jest człowiek. Czeka na Ciebie niesamowicie odpowiedzialny zawód za jedyne:
109 złotych miesięcznie.

Terapeuta uzależnień udziela pomocy osobom uzależnionym od: narkotyków, alkoholu, nikotyny, leków, substancji uzależniających, hazardu etc., pod kierunkiem specjalisty w tym zakresie. Pomaga w prowadzeniu terapii indywidualnej, grupowej oraz rodzinnej.

Weekendowy tryb nauki pozwoli Ci na prowadzenie swoich co dziennych obowiązków i przyczyni się do sprawniejszego zdobywania wiedzy. Roczna nauka przekazywana przez naszych profesjonalistów przygotuje Cię na kontakt z pacjentami i pozwoli doskonalić Twój charakter i podejście. Jesteś tu po to, aby wspierać i doradzać, aby podnosić Innych na duchu. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo Twoje słowa mogą pomóc i odmienić życie. Bardzo często najdrobniejszy gest ma ogromne znaczenie.

Przyjdź do Nas po szczegółowe informacje i się zapisz:

Akademia Sukcesu
ul.Nowy Rynek 27, II piętro
22-400 Zamość
tel. kontaktowy: 609101091

Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy także internetową rekrutację i zapisy ONLINE:
http://as.edu.pl/zapisy-online/
_____________________
e-maili sekretariat.zamosc@as.edu.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.