Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

Gablota ogłoszeniowa wisząca, Tablica informacyjna aluminiowa Producent OGŁOSZENIE FIRMOWE

March 9, 2019 13:19 - Meble na zamówienie - Polska
219.00 zł
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Oferuję gabloty ogłoszeniowe w systemie drzwi przesuwnych o wymiarach 60x40x3cm(możliwość wykonania w dowolnym rozmiarze – gabloty@alkar2008.pl ). Gabloty wykonujemy z aluminiowych profili, anodowanych na kolor srebrny mat. Możliwość lakierowania proszkowego gabloty – za dopłatą. Plecy w naszych gablotach w standardzie wykonujemy w kolorze białym(magnetyczne). W tej samej cenie możemy wykonać plecy magnetyczne srebrne lub korkowe. Inne kolory – do wyceny.

Nasze gabloty informacyjne wykonujemy z narożnikami ścinanymi”pod kątem”. Dzięki temu nie ma plastików, które odróżniają się kolorem od profili.

Na szczególną uwagę zasługuje system przesuwania drzwi. Kiedyś stosowano rozwiązanie w którym szyby przesuwały się w wykonanych rowkach i zamykane były na tak zwany zamek grzebieniowy.
W naszych gablotach szyby zamocowane są w profilu aluminiowym. Profil ten z kolei posiada zamontowane mosiężne rolki, które poruszają się po prowadnicy i estetycznie zamontowany zamek wciskany. Dzięki temu wszystko płynnie i lekko działa. Szyby nie klinują się.

Przy większych zamówieniach możemy zamontować w gablotach zamki w systemie jednego klucza.


Specjalizujemy się w produkcji: wiszących i wolnostojących gablot ogłoszeniowych, gablot na puchary, lad i witryn jubilerskich, kasetonów podświetlanych, ścianek działowych, stojaków reklamowych i wewnętrznych pawilonów handlowych.

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, jak również zapewniamy transport na terenie całego kraju.

Zdobyte, 22 -letnie doświadczenie pozwala nam oferować Państwu produkty i usługi na najwyższym poziomie!

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa: Gabloty aluminiowe gabloty ogłoszeniowe gabloty informacyjne gabloty magnetyczne gabloty korkowe gabloty skrzydłowe gabloty przesuwne gabloty wolnostojące gabloty wiszące gabloty stojące gabloty na puchary gabloty podświetlane gabloty anodowane gabloty malowane proszkowo lady jubilerskie witryny jubilerskie gabloty jubilerskie wewnętrzne pawilony handlowe ściany działowe z profili aluminiowych.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
18 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.